Smederevska Palanka 28.3.2010.

Kalendar, rezultati, fotografije i izveštaji sa izložbi pasa

Smederevska Palanka 28.3.2010.

Postod Babic » Pet Feb 19, 2010 6:54 pm

Kinoloski savez Srbije i Opstinsko Kinolosko drustvo "Palanka"(Sarplaninac klub),organizuju XVII Specijalizovanu izlozbu za sarplanince koja je ujedno i XV Memorijal Profesora Pavlovica-tvorca rase.

Izlozba se odrzava na vec proverenim terenima "Kiseljak".

Sudije:

-Novak Radulovic
-Andras Polgar
-Milosav Babic


Upisnina za prvog psa iznosi 1000din,za sve ostale pse istog vlasnika 500din. Za strane izlagace 20e.


Dodatne informacije na telefon:026/322-146 064/214-24-08 Fax:026/318-016
Babic
 
Postovi: 344
Pridružio se: Uto Avg 28, 2007 2:51 pm
Lokacija: Spa Vrnjci

Postod deda » Čet Mar 04, 2010 10:23 am

Specijalka sarplaninaca ,, 15 Memorijal prof. Pavlovica" odrzace se
nedelja 28 mart 2010 u Sm. Palanci
Medjunarodna izlozba pasa u Jagodini odrzace se dan ranije subota 27 mart 2010 a sarplanince ce suditi jedan od predlozenih sudija za drugu grupu
B.Bjelica, S.Milosevski,M.Alesovski ili Lj. Pavlovic
Ako neko zna tacno ko ce suditi neka nas obavesti
pz deda
'
deda
Site Admin
 
Postovi: 1823
Pridružio se: Čet Jun 28, 2007 12:28 pm
Lokacija: Nis, Srbija

Bojkot u šupku... :)

Postod Orlov Krš » Pon Mar 22, 2010 10:38 pm

Do večeras je prijavljeno 90 (devedeset) pasa.

Prijave se primaju do četvrtka 25. marta u 12č (u podne), daklem, biće ih još.

Brojke i izveštaji pokazuju da pokušaj bojkota od pojedinih, ne da nije uspeo, nego je doživeo DEBAKL !!!

I zato...

U pamet se braćo... prijavljujte pse, nese zebajite...

I ne slušajte zle jezike :!:
Nekima je dvojka ipak nedostižna...
Orlov Krš
 
Postovi: 748
Pridružio se: Čet Jun 28, 2007 1:25 pm
Lokacija: Mladenovac - Srbija

Postod karan ivan » Pon Mar 22, 2010 10:48 pm

Brojke i izveštaji pokazuju da pokušaj bojkota od pojedinih, ne da nije uspeo, nego je doživeo DEBAKL !!!

Ovo je komentar na specijalku u Surčinu :D
Što da bojkotuju kad sudi Polgar :?:
karan ivan
 
Postovi: 372
Pridružio se: Sub Dec 26, 2009 9:36 am

Postod marselo » Pon Mar 22, 2010 11:16 pm

Karane nemoj zaebavati....sam znas da broj nije presao 50 pasa u surcinu....umalo da bude pola nego sto je u katalogu :D,ove godine se naljutio Drnda iduce nece doci 99% tako da ih jedino spasva da bojan ili mimi sude....sve ostalo totalni out..i to uz pesmu :arrow:

http://www.youtube.com/watch?v=Dd5aSQSGL-U
Slika
marselo
 
Postovi: 832
Pridružio se: Pon Okt 13, 2008 10:01 pm

Postod karan ivan » Uto Mar 23, 2010 7:58 am

Karane nemoj zaebavati....sam znas da broj nije presao 50 pasa u surcinu

Prvo hoću ponekad :D drugo-nemoj licitirati (prvi put si napisao 60,sad 50 pasa)-bolje da organizatori napišu koliko je šarplaninaca ocenjeno.
karan ivan
 
Postovi: 372
Pridružio se: Sub Dec 26, 2009 9:36 am

Postod karan ivan » Uto Mar 23, 2010 8:00 am

A bojkota specijalke u Surčinu je bilo. Niko iz vaše "golobrade" ekipe spasilaca nije bio.
I opet 86 pasa, i 50 potpisa za osnivanje kluba. :D
karan ivan
 
Postovi: 372
Pridružio se: Sub Dec 26, 2009 9:36 am

Postod marselo » Uto Mar 23, 2010 12:29 pm

karan ivan je napisao:A bojkota specijalke u Surčinu je bilo. Niko iz vaše "golobrade" ekipe spasilaca nije bio.
I opet 86 pasa, i 50 potpisa za osnivanje kluba. :D


potpisvali su i simpatizeri,tako da je Nesvil mogao babu naci koja udise svez vazduh u onoj prirodi pa ja zaebat da potpise... :D
Slika
marselo
 
Postovi: 832
Pridružio se: Pon Okt 13, 2008 10:01 pm

Postod karan ivan » Uto Mar 23, 2010 1:58 pm

I dedu (ne mislim Gacika)....ali sakupiti tamo pedeset potpisa je uspeh.
karan ivan
 
Postovi: 372
Pridružio se: Sub Dec 26, 2009 9:36 am

Postod Orlov Krš » Sre Mar 24, 2010 9:49 pm

Samo da ve obavestim da je za prestižnu specijalku ''Memorijal Profesora Pavlovića'' u Smederevskoj Palanci broj prijavljenih dostigao cifru od 110 (slovima stodeset) prijavljenih pasa.

Očekuje se još prijava do sutra u 12č (podne)

p.s. U pamet se... ne dozvolite da drugi utiču na vas... da se posle ne kajete...
Nekima je dvojka ipak nedostižna...
Orlov Krš
 
Postovi: 748
Pridružio se: Čet Jun 28, 2007 1:25 pm
Lokacija: Mladenovac - Srbija

Postod marko bos » Čet Mar 25, 2010 9:13 pm

p.s. U pamet se... ne dozvolite da drugi utiču na vas... da se posle ne kajete...[/quote] Ja prijavio moju kuju!
marko bos
 
Postovi: 78
Pridružio se: Sre Dec 02, 2009 10:48 pm
Lokacija: mladenovac

Postod Orlov Krš » Ned Mar 28, 2010 10:35 pm

Rezultati sa specijalizovane izložbe šarplaninaca u Smederevskoj Palanci 28.03.2010.

Razred beba 3 do 6 meseci - MUŽJACI


1. GROM (Tarzan x Aska-Djena)
Odg i Vl. Radović Vladimir, Kula

2. DŽON RAMBO (Lesli Alano Molos x Anda)
Odg. Vujović Milan, Vl. Vujović Lazar, Smederevska Palanka.

3. BARON (Merkur x Anda)
Odg. Ćulibrk Dragan, Vl. Milinović Radovan, Temerin

Razred beba 3 do 6 meseci - ŽENKE

1. MEGI (Musa Kajmak x Medena)
Odg. Babić Dragan, Vl. Miladinović Najdan, Požarevac

2. MEDENA (Šapo x Nora)
Odg. Dinić Srdjan, Vl. Obradović Goran, Nadal

3. MADONA (Musa Kajmak Delija x Medena)
Odg. i Vl. Babić Dragan, Vrnjačka Banja

4. ASTRA (Bigor x Zina)
Odg. Kljajić Miloš, Vl. Stojković Predrag, Aleksandrovac Župski

Razred Najmladjih 6 do 9 meseci – MUŽJACI

1. LARRY FAUNDLAND (Sori x Bela)
Odg. Andraš Polgar, Vl. Jana kratochilova, Češka Republika

2. ATLAS MURKO II (Murko II x ...)
Odg. i Vl. Filipović Dalibor, Kruševac

3. ASTOR (Amigo x Marina)
Odg. i Vl. Miletić Miloš, Mladenovac

4. LEVITEY DERECSKEI (Sory x Bela)
Odg. Andraš Polgar, Vl. Simon Robert, Madjarska

Razred Najmladjih 6 do 9 meseci – ŽENKE

1. PALOMA SRPSKI LAV (Kiko x Mo)
Odg. i Vl. Babić Dragan, Vrnjačka Banja

2. ANDA LARA ALANO MOLOS (Leo x Hera)
Odg. Babić Vukašin, Vl. Radojković Novica, Beograd

3. BELA (Djavol Meda Šte Kot Nort x Ana iz Zabele)
Odg. i Vl. Miladinović Najdan

4. BONA (Musa x Mala Maza)
Odg. Neša Sikirica, Vl. Ivanović Nebojša, Paraćin

Razred Mladih 9 do 12 – MUŽJACI

1. SOKOL (Vuk od Ćulibrka x Anda) PRM, NAJLEPŠI MLADI PAS IZLOŽBE
Odg. Ćulibrk Dragan, Vl. Tošić Bojan, Kać

2. PAŠA I (Šapo Dinićev x Hura)
Odg. Srdjan Dinić i Kuzmanović Duško, Vl. Slaviša Miljković, Mladenovac

Razred Mladih od 9 do 12 – ŽENKE

1. VATRA (Ari Div Zlatni Štit x Dora II od Banije), PRM, NAJ.MLADA ŽENKA I UKUPNO NAJLEPŠA ŽENKA IZLOŽBE
Odg. i Vl. Kuzmanović Duško, banja Luka, REPUBLIKA SRPSKA

2. DRENKA TON-KA DOG (Urso x Hegi)
Odg. i Vl. Kačmarčik Antonio, Češka Republika

3. BELA (Vito x Roza)
Odg. i Vl. Stefan Ćopić, Bijelo Polje, CRNA GORA

4. TINA od KEF-a (Mečo x Vanda od KEF)
Odg. Od KEF, Vl. Mihajlović Nenad, Kučevo

Razred Mladih od 12 do 18 mes. – MUŽJACI

1. RAMBO (Bajlo x Boni)
Odg. i Vl. Vukčević Dragan

2. TARAS od BAŠKALOVIĆA (Musa x Ana)
Odg. i Vl. Baškalović Branko, Zemun Polje

3. LEO ALANO MOLOS (Lesli Alano Molos x Lora Alano Molos)
Odg. Babić Vukašin, Vl. Bjelotomić Dušan, Smed. Palanka

Razred Mladih od 12 do 18 mes. – ŽENKE

1. ŽULI SRPSKI LAV (Žuća Car x Mima)
Odg. Babić Dragan, Vl. Djokić Zoran, Valjevo

2. FARA SRCE ŠARENGRADA (Musa Kajmak Delija x Sonia Delijska od Bobana)
Odg i Vl. Simić Milan, Kruševac

3. JENNY MARTOMBERG FAUNDLAND (Div x Drena Faundland)
Odg. Faundland kennel, Vl. Martomberg Kennel, Čepin, Hrvatska

4. IVA od STANKOVIĆA (Bob x Puma od Stankovića)
Odg. i Vl. Odgajivačnica Od Stankovića, Istočno Sarajevo, Rep.Srpska

Razred Zrelih od 18 do 24 mes. – MUŽJACI

1. GRAND od STANKOVIĆA (Bob x Beba)
Odg. i Vl. Stanković Aleksandar, odgajivačnica ’’od Stankovića’’

2. TARZAN (Aga x Gana)
Odg. Milenović Dragan, Vl. Radović Vladimir, Kula

Razred Zrelih od 18 do 24 mes. – ŽENKE

1. DEMETRA MARTOMBERG (Les Montagnes Serbes FEDJA x Ronda Martomberg bon to Win)
Odg. Matković Marijana, Vl. Obitelj Lalić, Budaševo, Hrvatska

2. VINA (Vorton Šte Kot Nort x Valjana)
Odg. Anastasijević Vojislav, Vl. Zoran Stošić, Beograd

Razred Zrelih Preko 24 mes. – MUŽJACI

1. ARI DIV (Div x Mona)
Odg. Uroš Jovanović, odgajivačnica ZLATNI ŠTIT, Vl. Kuzmanović Duško – Baniijac, Banja Luka, Rep. Srpska

2. KLIF (Bob x Dunja)
Odg. i Vl. Miroslav Lalović, Kalinovik – Istočno Sarajevo, RS

3. NOKI od STANKOVIĆA (Munjo x Rima)
Odg. Aleksandar Stanković, Vl. Vasiljević Aleksandar, Sarajevo, Rep. Srpska.

4. BALU TON-KA DOG (Urso x Cera Drena)
Odg. i Vl. Kačmarčik Antonio, Republika Češka

5. BLEK MURKO (Murko x Lara)
Odg i Vl. Živković Slavoljub, Podgorica Crna Gora

6. KARLY (Bob x Dunja)
Odg. Lalović Miroslav, Vl. Nikolić Srdjan, Austrija

Razred Zrelih Preko 24 mes. - ŽENKE

1. HODULA Z MOST. DVORA (Suri x Loza ŠKN)
Odg. Scheuch Alfred, Vl. Kratochvilova Jana, Češka Republika

2. DINA (Bob x Rena)
Odg. i Vl. Lalović Miroslav, Istočno Sarajevo, REPUBLIKA SRPSKA

3. ANDROMEDA BIBA FAUNDLAND (Princent ŠKN x Biba)
Odg. Andraš Polgar, Vl. Sabrina Krivankova, Češka Republika

4. BINA ZLATNI ŠTIT (Kiko x Mona)
Odg i Vl. Uroš Jovanović, odg ’’ZLATNI ŠTIT’’

Razred ŠAMPIONA – MUŽJACI

1. MUSA KAJMAK DELIJA (Šapo Dinićev x Bona) NAJLEPŠI MUŽJAK IZLOŽBE
Odg. Dinić Srdjan, Vl. Simić Milan, Kruševac

2. BOKI (Marki Samuraj x Bubica)
Odg. Babić Dragan, Vl. Lukić Mira, Vrnjačka Banja

3. UDUK ŠTE KOT NORTH (Taras od Piksija x Meri)
Odg. Štepanka Kotoučova, Vl. Sabrina Krivankova, Češka Republika

4. ATLAS MURKO OD STANKOVIĆA (Murko x Rima)
Odg i Vl. Stanković Aleksandar, Istočno Sarajevo, Rep. Srpska

5. ČAPA (Tiki x Ajša)
Odg. i Vl. Stefanović Momčilo, Leskovac

6. ŠAPI (Bigor Biki x Šana)
Odg. i Vl. Nebojša Ivanović, Paraćin, Sikirica

Razred ŠAMPIONA – ŽENKE

1. PUMA od STANKOVIĆA (Munjo x Rima)
Odg. i Vl. Stanković Aleksandar, Istočno Sarajevo, Rep. Srpska.

2. MONA (Atlas Murko x Bona)
Odg. Dinić Srdjan, Vl. Odg ’’ZLATNI ŠTIT’’, Kragujevac

3. HEGY Z MONOŠTENSKEHO (Kvero x Loza)
Odg. Alfred Scheuch, Vl. Kačmarčik Antonio, Češka Republika

4. MAZA (Gorštak x Gorda)
Odg. i Vl. Anastasijević Vojislav, Beograd.

Razred Veterana – MUZJACI

1. RAMBO
Vl. Djokić Vladica, NIŠ

Razred Veterana – ŽENKE

1. GARA (Dex x Gera)
Odg i Vl. Radojković Katarina, Beograd

Razred Izvornih (bez rodovnika) – MUŽJACI

1. GAFUR
Vl. Morvai Imre, Madjarska

2. ŠARKO
Vl. Ćirić Milorad, Aleksandrova Zupski

3. MAXIMUS
Vl. Bojan Terzić, Mladenovac

4. NERO
Vl. Nešović Vladimir, NIŠ

5. MEDA
Vl. Dušan Jakovljević, Banatsko Novo Selo

Razred Izvornih (bez rodovnika) – ŽENKE

1. LULU
Vl. Molnar Gabriella. Madjarska

2. MIRA
Vl. Tettry Attila, Madjarska

3. BONA
Vl. Vujović Milan, Smederevska Palanka

PAROVI

1. Od Neše Sikirice

ODGAJIVAČNICE

1. OD STANKOVIĆA
Aleksandar Stanković, Istočno Sarajevo, REPUBLIKA SRPSKA

2. OD NEŠE SIKIRICE
Ivanović Nebojša, Paraćin

Čestitam svima koji su učestvovali na ovoj fantastičnoj izložbi, a posebno pobednicima.
Nekima je dvojka ipak nedostižna...
Orlov Krš
 
Postovi: 748
Pridružio se: Čet Jun 28, 2007 1:25 pm
Lokacija: Mladenovac - Srbija


Povratak na 2010

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

cron